فرق عاشق بودن و دوست داشتن...

     

هنگام دیدن کسی ک عاشقش هستشد تپش قلب شما زیاد شده و هیجان زده خواهید شد اما موقع دیدن کسی ک دوستش میدارید احساس سرور و خوشحالی   می کنید.

وقتی به کسی ک عاشقش هستید نگاه می کنید خجالت می کشید ولی وقتی به کسی ک دوستش دارید می نگرید لبخند خواهید زد.

وقتی کنار معشوقه ی خود هستید نمی توانید آن چه در ذهن دارید بیان کنید اما در مورد کسی ک دوستش دارید توانی کامل را دارید.

در مواجه با کسی ک عاشقش هستید خجالت کشیده و دست و پایتان را گم می کنید اما در مورد فردی ک دوستش دارید راحت بوده و توانایی ابراز وجود خواهید داشت.

شما نمی توانید به چشمان کسی‌ ک عاشقش هستید زول بزنید ولى در مورد‌ کسی ک دوستش دارید درحالی ک لبخند بر لب دارید می توانید مدت ها به او خیره شوید.

وقتی معشوقه شما گریه می کند شما نیز گریه خواهید کرد اما درمورد کسی ک دوستش دارید سعی بر آرام کردن او دارید.

احساس عاشق بودن و درک آن از طریق نگاه«دیدن»است اما درک دوست داشتن از طریق شنوایی است(از طریق ابزاری برای ابراز دوست داشتن)

شما می توانید یک رابطه دوستی را پایان دهید اما هرگز نمی توانید چشمانتان را بر احساس عاشق بودن ببندید. چرا ک حتی اگر این کار را بکنید عشق برای همیشه در قلب شما خواهد ماند.

از یه وبلاگ دیگه این مطلبو بر داشتم چن تاشم حذف کردم.شرمنده نمیدونم آدرسش کدومه.اگه یه وقت صاحبش اومد دید ناراحت نشه بالا خره خودشم از یه جا دیگه کپی کرده حالا چه وبلاگ یا یه کتاب!

/ 3 نظر / 14 بازدید
site02

گاهي شانس فقط يک بار به آدم رو مياره پس بايد قدرش رو دونست بهترين فرصت زندگي شما براي ثروتمند شدن مجموعه اي بي نظير براي اولين بار در ايران براي کساني که مي خواهند بهتر زندگي کنند و از کمترين وقت و هزينه بيشترين سود را ببرند.براي آگاهي از جزييات بيشتر به لينک زير مراجعه کنيد. http://site02.ely.ir

sam

چه سر به راه است … دلتنگی را میگویم ! از گوشه ی دلم جُم نمیخورد …